Privatumo politika

Esame įsipareigoję saugoti savo klientų ir vartotojų privatumą. Ši privatumo politika taikoma asmeninės informacijos, renkamos Svetainėje, rinkimui, naudojimui, apsaugai ir ištrynimui.

 

Asmens duomenų rinkimas ir naudojimas

Asmens duomenys gali būti renkami šiais būdais: • kai pateikiate savo kontaktinę informaciją (įskaitant vardą, pavardę, pašto adresą, telefono numerį, el. pašto adresą, pageidaujamą susisiekimo būdą) mūsų svetainėje arba el. paštu.

 

Kitos informacijos rinkimas

Taip pat, naudodami slapukus, renkame neasmeninę informaciją – informaciją, kurios negalima tiesiogiai susieti su konkrečiu asmeniu (lytis, amžius, kalbos nuostatos, vieta). Taip pat galime rinkti informaciją apie apibendrintą klientų veiklą mūsų svetainėje. Šie duomenys naudojami analitiniais tikslais ir yra traktuojami kaip nuasmeninti duomenys.

Asmens duomenų naudojimas

Svetainėje surinktus asmens duomenis naudojame siekdami suteikti geresnes paslaugas, atsakyti į kontaktų formomis siunčiamas žinutes. Pirkimo proceso metu gauta informacija dalijamės tik su būtinomis trečiosiomis šalimis (pvz., pristatymo paslaugų teikėju).

 

Asmens duomenų apsauga

Visa klientų asmeninė informacija, gauta apsilankius, perkant ir susisiekus su mumis mūsų svetainėje, yra laikoma konfidencialia informacija. Mes imamės visų atsargumo priemonių (įskaitant administracines, technines ir fizines priemones), kad apsaugotume kliento asmens duomenis. Tik įgalioti asmenys turi teisę keisti ir tvarkyti duomenis.

Asmens duomenų ištrynimas

Klientas turi teisę reikalauti ištrinti apie jį surinktus asmens duomenis. Norėdami tai padaryti, parašykite mums atitinkamą el. laišką adresu info@tellimekoos.ee.