Mokėjimo sąlygos

Atsiskaitymas už prekes:

  • Elektronine bankininkyste
  • Su Visa arba Master kortele
  • Pavedimu, apmokant Jums išrašytą sąskaitą
  • Pirkite dabar – mokėkite vėliau
  • Paskirstykite mokėjimus trimis dalimis
  • Ilgesniam laikui: 3-60 mėn

Atsiskaityti už užsakytas prekes galima iš karto patogiai elektronine bankininkyste, pasirinkus Jums tinkamo banko mokėjimo nuorodą, Visa, Mastercard kortelėmis arba išsimokėtinai. Mokėjimo nuorodų paslaugų teikėjas yra UAB „Montonio Finance“. Mokėjimo kreditine kortele procesorius yra Stripe inc. Atsiskaityti galite eurais, o atlikus apmokėjimą į Jūsų el.paštą bus atsiųstas užsakymo patvirtinimas/sąskaita. Visus mokėjimus tvarko „Montonio Finance“.

Mokėjimas atliekamas saugioje internetinėje aplinkoje, už mūsų svetainės ribų: mokant banko nuoroda, atitinkamo banko saugioje aplinkoje, o mokant kreditine kortele – saugioje „Montonio Finance“ aplinkoje. Neturime prieigos prie kliento banko ir kredito kortelės informacijos. Pirkimo sutartis įsigalioja nuo mokėtinos sumos gavimo į Mūsų atsiskaitomąją sąskaitą. Internetinės aplinkos savininkas yra atsakingas asmens duomenų tvarkytojas, o mokėjimams atlikti reikalingus asmens duomenis atskirai perduoda atsakingam tvarkytojui UAB „Montonio Finance“.

Mokėjimas dalimis arba vėliau:

Pirkite dabar – mokėkite vėliau: su šia apmokėjimo galimybe už prekes galėsite atsiskaityti po mėnesio, be jokių papildomų mokesčių. 0% palūkanų, 0 € sutarties mokestis ir 0 € administravimo mokestis.

Mokėjimus paskirstykite trimis dalimis: už prekes sumokėkite trimis lygiomis dalimis per ateinančius tris mėnesius. 0% palūkanų, 0 € sutarties mokestis ir 0 € administravimo mokestis.

Ilgesniam laikotarpiui: 3-60 mėn., palūkanos nuo 14,9% nuo likučio.

Naudodamiesi „Montonio“, vienu prašymu galite gauti lizingo pasiūlymą iš kelių kreditorių ir išsirinkti sau tinkamiausią. Norėdami paprašyti mokėjimo išsimokėtinai, kaip mokėjimo būdą pasirinkite „Montonio“, užpildykite kredito paraišką ir, jei norite, pasirašykite sutartį su pasirinktu kredito teikėju. „Montonio“ partneriai – „TF Bank“ AB Estijos filialas, „Svea Finance“ AS ir „IPF Digital“ AS.

Prekės informacija ir kainos

„UžsakomeKartu“ e-aplinkoje parduodamų prekių kainos nurodytos eurais ir su 20% PVM. Į prekių kainas neįskaičiuotipristatymo į šalį ir šalies viduje mokesčiai. Mokesčio už prekių pristatymą dydis priklauso nuo kliento adreso. Klientas taip pat gali atsiimti savo prekes „AMV Logistics“ sandėlyje „Jüri Tehnopark“. Tokiu atveju vietinio transporto mokestis nebus nepridedamas. Tellimekoos.ee pasilieka teisę koreguoti prekių kainas pagal tai, kaip keičiasi pirkimo kainos. Jei užsakymą pateikėte anksčiau nei buvo pakeista prekės kaina, Jums bus taikoma kaina, nurodyta Jūsų užsakymo patvirtinime. Užsakymo proceso e-aplinkoje prie kiekvienos prekės yra papildoma informacija ir paaiškinimas su numatomu transportavimo terminu, į kurį būtina atkreipti dėmesį, siekiant įsitikinti ar prekė Jums tinkama.