Kas yra UžsakomeKartu?

UžsakomeKartu yra bendra užsakymų platforma, kurioje galite gauti produktus užsakydami kartu!

net 50% patrauklesnės kainos
sertifikatais patikrinta kokybė
screen

Kas yra UžsakomeKartu?

UžsakomeKartu yra bendra užsakymų platforma, kurioje galite gauti produktus užsakydami kartu!

net 50% patrauklesnės kainos
sertifikatais patikrinta kokybė

Kuo mes skiriamės nuo įprastos parduotuvės?

Lyginant su įprasta parduotuve ar elektronine parduotuve, skiriasi tiek galutinės prekių kainos, tiek ir užsakymo eiga.

Nepalyginimai žemesnė kaina

Kadangi tiesiogiai iš gamyklos užsakome vienu metu didelį kiekį, galutinę kainą gauname bent 50% pigiau nei panašių prekių įprastose parduotuvėse.

Užsakymas pateikiamas kaip grupės užsakymas

Palyginti su įprasta parduotuve, bendri užsakymai, surinkę pakankamai individualių užsakymų, bus įvykdyti. Pakvieskite į grupę ir draugą!

Žemos veiklos išlaidos

Neturėdami fizinės parduotuvės ir didelių kiekių atsargų galime išlaikyti mažas veiklos išlaidas, taigi ir žemas galutinių produktų kainas.

Jūs nuspręsite

Paprastai produktai laikomi sandėlyje prieš pradedant prekiauti. Mūsų platformoje sprendimus priimate jūs, nes prekių pasirinkimas formuojamas pagal jūsų susidomėjimą ir atsiliepimus.

Kodėl užsakyti per mus, o ne tiesiai iš gamyklos?

Tai problema, su kuria kai kurie iš jūsų jau susidūrė. Sukurkime savo pasirinktą stalą.

Produkto kaina Jūra gabenimo kaina Muitinės ir PVM deklaracijos Pervežimas namo Gamyklos patikimumas, sertifikatai Garantijos problemos Išmokėjimo parinktis
Užsisakant patys Mažas kiekis = didelė kaina Aukšta Turite tai padaryti patys Turite susitvarkyti patys Už papildomą mokestį Turite patys susitvarkyti
Užsisakant pas mus Didelis kiekis = maža kaina Pigu, nes išlaidas dalijamės
Užsisakant patys Užsisakant pas mus
Produkto kaina
Mažas kiekis = didelė kaina
Didelis kiekis = maža kaina
Jūros krovinių kaina
Aukštas
Pigu, nes išlaidas dalijamės
Muitinės ir PVM deklaracijos
Jūs turite tai padaryti patys
Pervežimas į namus
Jūs turite tai organizuoti patys
Gamyklinis patikimumas, sertifikatai
Už papildomus pinigus
Garantiniai klausimai
Turite patys susitvarkyti
Išmokejimo parinktis

Koks procesas nuo užsakymo pateikimo iki prekės gavimo?

Sužinokite, koks yra procesas nuo bendro prekės užsakymo patekimo į viešumą, reikalingų užsakymų surinkimo, ir iki prekės gavimo.

1. Renkame suinteresuotas šalis

Kiekvienas produktas yra pirmasis pradinio susidomėjimo sulaukimo fazėje. Pažiūrėkime, ar ir kokių atsiliepimų apie produktą liko. Kiekvienas produktas yra šiame etape ne ilgiau kaip 3 mėnesius arba tol, kol bus pakankamai suinteresuotų šalių.

2. Išankstinė registracija

Jeigu matysime, kad prekei susirinko pakankamas skaičius norinčiųjų, atidarysime išankstinę registraciją. Išankstinės registracijos metu prie gaminio turite pridėti savo el. Išankstinė registracija vyksta 7 dienas.

3. Atsidaro kombinuotas užsakymas

Jei pamatysime, kad prekė yra sukaupusi pakankamai išankstinių registracijų, bus atidarytas masinis užsakymas. Iš anksto užsiregistravusiems bus pranešta, o iš pradžių susidomėjusiems – nuolaidos kodas.

4. Kai vykdomas bendras pavedimas

Vidutiniškai grupinis užsakymas galioja savaitę arba tol, kol užsakymas įvykdomas.

5. Bendras užsakymas su / nepavyko

Jei vienam bendram užsakymui galime surinkti reikiamą prenumeratorių skaičių, užsakymas bus išsiųstas surinkti. Jei bendras užsakymas nepavyks, mes jums grąžinsime pinigus arba panaikinsime išsimokėtinai sutartį.

6. Visas užsakymas baigtas

Gamykla surenka bendrą užsakymą, o kokybės kontrolė atliekama prieš išvažiuojant iš gamyklos. Priklausomai nuo gaminio, surinkimas gali užtrukti 2-6 savaites.

7. Pateikiamas bendras užsakymas

Bendras užsakymas pradeda kelionę jūra. Taip pat galite gauti konteinerio informaciją, kad galėtumėte stebėti jo kelionę. Jūros kelionės trukmė vidutiniškai 6-8 savaitės.

8. Visas užsakymas atkeliauja į Estiją

Beveik ten! Dabar bendras užsakymas eina per muitinę, darome deklaracijas, sumokame mokesčius ir prekės pristatomos į mūsų sandėlį.

9. Užsakymas po pristatymo

Kurjeris priima užsakymą ir susisiekia su Jumis, kad užsakymą galėtumėte gauti į namus. Arba, jei pasirinkote atsiėmimą, jūsų užsakymas yra paruoštas atsiimti.

10. Užsisakykite čia!

Ir taip į jūsų namus atkeliauja naujas gražus baldas. Laukiame jūsų atsiliepimų!

Svarbūs klausimai

Kokia gaminių kokybė?

Gaminiai yra labai geros kokybės, iš patikimų gamyklų, o kiekvieno užsakymo kokybę prieš išsiunčiant iš gamyklos kontroliuoja sertifikuota trečiosios šalies įmonė.

Bet produktų pristatymo laikas toks ilgas...

Taip ir ne. Jei palyginsite, kad kai kuriuos produktus vietinėje parduotuvėje galite įsigyti per kelias dienas arba jie jau yra ten, taip. Atsižvelgiant į tai, kad kiekvienas masinis užsakymas pristatomas vidutiniškai per 8-10 savaičių, o pristatymo laikas vietinėse parduotuvėse dažnai būna apie 30-35 darbo dienas, pristatymo laikas nėra didelis. Žinoma, negalima pamiršti, kad prekės kaina taip pat dvigubai didesnė nei vidutinė įprastoje parduotuvėje.

Kodėl vienu metu galima pateikti tik vieną užsakymą?

Vienu metu galite užsisakyti tik vieną prekę iš viso užsakymo.

Priežastis – išsimokėtinai sutarčių sudarymas ir bendrų užsakymų priėmimas/nevykdymas. Tarkime, pavyzdžiui, norite pirkti kėdes ir sofą vienu metu ir norite pirkti išsimokėtinai. Dabar paaiškėja, kad kėdžių užsakymas pavyko, tačiau sofos užsakymų buvo mažiau nei reikia, o bendras užsakymas nepavyko.

Tai reiškia, kad išsimokėtinai sutartis sudaroma iš karto dviem užsakymams, kurių vienas nepavyksta.

Siekiant išvengti painiavos ir kuo aiškesnio bei paprastesnio išsimokėtinai sutarčių nutraukimo, skirtinguose jungtiniuose užsakymuose dalyvaujančioms prekėms turi būti pateikiami atskiri užsakymai.

Ar galiu stebėti, kur dabar yra mano prekė?

Taip, gamintojui išsiuntus prekes, transporto įmonė suteikia unikalų jūrinio konteinerio sekimo numerį, pagal kurį galėsite bet kada interaktyviai pasitikrinti, kokiu atstumu yra konteineris su Jūsų užsakymu ir jį gabenantis laivas.

Kaip susidaro prekės kaina?

Galutinę prekės kainą sudaro 4 elementai:

  • Produkto kaina
  • Jūrų transportas
  • Mokesčiai
  • Veiklos išlaidos

Kiekvieno elemento proporcija kiekvienam produktui šiek tiek skiriasi, nes priklauso nuo paties gaminio, prekės dydžio (ypač turinčios įtakos transportavimo išlaidoms) ir kitų faktorių. Štai kodėl po kiekvienu produktu įtraukėme grafiką, kuriame pateikiama produkto kainų raidos apžvalga.